Handel używanymi ciuchami w internecie

Handel ciuchami markowymi był i będzie bardzo opłacalny, gdyż jest to towar bardzo deficytowy i nie chodzi tutaj o „markowe” ciuchy typu H&M a raczej marki takie jak Armani, Dolce&Gabbana itp. Mając dostęp do takiego towaru śmiało można myśleć o otwarciu internetowego sklepu z markową odzieżą używaną. Handlując takim towarem stacjonarnie w małym sklepiku z pewnością nie dotrzemy do wszystkich potencjalnie zainteresowanych, którzy są w stanie dość słono zapłacić, za najlepsze okazy. W internecie zrobienie dobrego zdjęcia, i wstawienie aukcji na Allegro przy realnej cenie praktycznie powinno gwarantować sprzedaż markowego ciuchu.

 

Jeżeli myślimy o tego typu przedsięwzięciu to już na początku powinniśmy uzbroić się w stalowe nerwy szukając odpowiedniego dostawcy. Są oni praktycznie niedostępni, a jak już się jakiś trafi, to wytwarza znikome ilości po bardzo wysokich cenach. Jednak nawet wysokie ceny (w porównaniu np. z tzw. CREAM-em) nie powinny nam przeszkodzić w zarobieniu odpowiedniej sumki.
Ceny za 1KG wysortowanych ciuchów tylko markowych mogą sięgać nawet 150zł/kg. Dla właścicieli małych sklepów w małych miejscowościach będzie to zakup raczej nieopłacalny, jednak dla osób handlujących w internecie już nie do końca.

Jak zabrać się za handel internetowy? Znów polecimy poradnik na stronie firmy Usati.pl (swoją drogą musieli się trochę napisać). Znajdziecie w nim podstawowe informacje jak zabrać się na handel w internecie i na co zwrócić szczególną uwagę.

http://www.usati.pl/odziez_uzywana/poradniki/jak_skutecznie_sprzedawac_odziez_uzywana_w_internecie.php

 

 

 

odziez uzywana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>